Vitajte na našej stránke!

O nás

BASE BAU s. r. o.

Čo Robíme?

Naša firma sa špecializuje na organizovanie pracovných príležitostí pre živnostníkov v oblasti stavebníctva, najmä v zahraničí. Sme spojovacím bodom medzi talentovanými stavebníkmi a rozličnými stavebnými projektmi a ponukami v zahraničí. Naším cieľom je umožniť živnostníkom rozširovať svoje stavebné skúsenosti, zdokonaľovať svoje odborné schopnosti a posúvať sa vpred vo svojich stavebných kariérach.

Ako To Robíme?

Naša firma poskytuje komplexné riešenia pre stavebných živnostníkov, ktorí hľadajú pracovné príležitosti v zahraničí. Zabezpečujeme, že stavebníci môžu pracovať v súlade s miestnymi normami a predpismi. Naša spoločnosť sa stará nielen o zabezpečenie prác, ale aj o administratívne a právne aspekty, čím minimalizujeme komplikácie spojené so stavebnými prácami v zahraničí.

Prečo My?

Naša bohatá skúsenosť a porozumenie potrebám stavebných živnostníkov nám umožňuje poskytovať kvalitné služby. Zaviazali sme sa k poskytovaniu vynikajúcich pracovných príležitostí pre stavebníkov a snažíme sa dosahovať výnimočné výsledky v oblasti medzinárodného stavebného priemyslu.

Ak ste stavebník hľadajúci nové výzvy v zahraničí alebo ak ste stavebná spoločnosť, ktorá potrebuje kvalifikovaných profesionálov, sme tu pre vás. Tešíme sa na spoluprácu a na to, že vám pomôžeme dosiahnuť vaše stavebné ciele.

Info

Firma BASEBAU s. r. o. umožňuje živnostníkom pracovať na stavebných projektoch v zahraničí, aby rozvíjali svoje odborné schopnosti a skúsenosti.

Kontaktujte nás

Sledujte nás

© 2023, BASEBAU s. r. o.  All rights reserved.